EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ СТРАСБУРГ-CERBÈRE
INTERCITÉS DE NUIT 4783 (ICN 4783)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ СТРАСБУРГ-CERBÈRE | ICN 4783 | RAILCC

Eurail нощни влакове

Eurail нощен влак от Страсбург до Cerbère: Intercités de Nuit 4783 (ICN 4783). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

Suspended since Октомври 2016

Eurail

20% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   EURAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

fr Страсбург Gare

20:14

fr Sélestat Gare

20:38

fr Colmar Gare

20:53

fr Mulhouse Ville

21:26

fr Belfort Ville

22:13

fr Montbéliard Gare

22:29

fr Besançon Viotte

23:26

fr Nîmes Gare

06:06

fr Монпелие Saint-Roch

06:34

fr Sète Gare

06:56

fr Agde Gare

07:11

fr Béziers Gare

07:25

fr Narbonne Gare

07:41

fr Перпинян Gare

08:19

fr Elne Gare

08:32

fr Argelès-sur-Mer Gare

08:41

fr Collioure Gare

08:47

fr Port-Vendres Ville

08:53

fr Banyuls-sur-Mer Gare

08:59

fr Cerbère Gare

09:08

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 18,80

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

EUR 18,80

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Франция

Как да пътувате с Eurail в Франция. Общ преглед и информация за маршрутите в Франция, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click