EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ СОФИЯ-ИСТАНБУЛ
D 493/491/81031BALKAN EXPRESS (D 493)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ СОФИЯ-ИСТАНБУЛ | D 493 | RAILCC

Eurail нощни влакове

Eurail нощен влак от София до Истанбул: D 493/491/81031Balkan Express (D 493). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



Bus replacement from Cerkezköy to Istanbul.

Eurail

20% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   EURAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

bg София Gare Centrale

19:00

bg Септември

20:43

20:44

bg Пазарджик

21:03

21:04

bg Пловдив Tsentralna Gara

21:47

21:59

bg Димитровград

22:59

23:20

bg Свиленград

00:33

01:20

tr Капъкуле

01:40

02:56

tr Edirne

03:18

03:20

tr Çerkezköy

05:44

05:46

tr Истанбул Halkalı Garı

07:06

07:08

tr Истанбул Sirkeci Garı

07:50

Bus replacement from Cerkezköy to Istanbul.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 9,40

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 14

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 18

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | 2ра класа

EUR 30

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | 1ва класа

EUR 60

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The reservation can be purchased at a station in the country of departure, often as well in other countries.
HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в България

Как да пътувате с Eurail в България. Общ преглед и информация за маршрутите в България, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click