EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ PRZEMYŚL-ШЧЕЧИН
TWOJE LINIE KOLEJOWE 38174/38175 PRZEMYSLANIN (TLK 38174/5)

Eurail нощен влак от Przemyśl до Шчечин: Twoje Linie Kolejowe 38174/38175 Przemyslanin (TLK 38174/5). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Long distance night train all across Poland from Przemysl on the Ukrainian border via Krakow to Szczecin. Conveys recently modernized couchette and sleeping cars with air-condition and plugs as well as 2nd and 1st class carriages and a restaurant car.

Continues beyond Szczecin to Swinoujscie from 23 June to 30 August 2017 as train TLK 38194.

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Przemyśl

18:31

PL Przemyśl

18:34

18:35

PL Ярослав

19:07

19:08

PL Пшеворск

19:18

19:19

PL Ланцут

19:32

19:33

PL Rzeszów

19:44

19:46

PL Sędziszów

20:03

20:04

PL Ропчице

20:17

20:18

PL Дембица

20:26

20:27

PL Tarnów

20:49

20:55

PL Бжеско

21:10

21:11

PL Бохня

21:19

21:20

PL Краков Plaszow

21:50

21:51

PL Краков Glowny

21:57

22:12

PL Кшешовице

22:47

22:48

PL Trzebinia

23:06

23:07

PL Явожно

23:31

23:32

PL Мисловице

23:44

23:45

PL Катовице Główny‎

23:59

00:20

PL Gliwice

01:21

01:23

PL Кенджежин-Кожле

01:49

01:50

PL Зджешовице

02:05

02:06

PL Opole

02:41

02:43

PL Бжег

03:07

03:08

PL Олава

03:18

03:19

PL Wrocław Glowny

03:37

04:17

PL Равич

04:56

04:57

PL Leszno

05:20

05:21

PL Кошчян

05:44

05:47

PL Познан Główny

06:26

06:38

PL Szamotuły

07:01

07:02

PL Wronki

07:14

07:15

PL Krzyż Wielkopolski

07:35

07:38

PL Dobiegniew

07:52

07:53

PL Choszczno

08:12

08:13

PL Stargard Szczeciński

08:33

08:35

PL Шчечин Dabie

08:51

08:52

PL Шчечин Glowny

09:07

Continues beyond Szczecin to Swinoujscie from 23 June to 30 August 2017 as train TLK 38194.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 83174/5 / Шчечин-Przemyśl

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

TLK 38194/5 / Przemyśl-Швиноуйшче
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click