EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ PRZEMYŚL-GDYNIA
TWOJE LINIE KOLEJOWE 33174/35170 KARPATY (TLK 33174)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ PRZEMYŚL-GDYNIA | TLK 33174 | RAILCC

Eurail нощен влак от Przemyśl до Gdynia: Twoje Linie Kolejowe 33174/35170 Karpaty (TLK 33174). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Night train from Przemysl in the south east of Poland on the border to Ukraine via Warsaw to the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea. Conveys couchette car and 2nd class carriages.

Eurail: get FREE extra days of travel
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Przemyśl

21:48

pl Przemyśl

21:51

21:52

pl Ярослав

22:23

22:24

pl Пшеворск

22:35

22:36

pl Ланцут

22:49

22:50

pl Rzeszów

23:01

23:03

pl Дембица

23:41

23:42

pl Tarnów

00:05

00:25

pl Краков Plaszow

01:15

02:25

pl Краков Glowny

02:32

02:35

pl Miechów

03:03

03:04

pl Варшава Zachodnia

06:14

06:16

pl Варшава Centralna

06:20

06:25

pl Варшава Wschodnia

06:31

06:34

pl Легьоново

06:48

06:49

pl Нови Двур Мазовецки

06:58

06:59

pl Нови Двур Мазовецки

07:03

07:04

pl Ciechanów

07:32

07:33

pl Млава

07:49

07:50

pl Działdowo

08:01

08:02

pl Iława

08:35

08:36

pl Prabuty

08:54

08:55

pl Malbork

09:14

09:15

pl Tczew

09:28

09:29

pl Гданск Glowny

09:46

09:49

pl Гданск

09:53

09:54

pl Гданск

09:58

09:59

pl Sopot

10:03

10:04

pl Gdynia Główna

10:13

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 53170 / Gdynia-Przemyśl

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click