EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ PRZEMYŚL-GDYNIA
TWOJE LINIE KOLEJOWE 33174/35170 KARPATY (TLK 33174)

Eurail нощен влак от Przemyśl до Gdynia: Twoje Linie Kolejowe 33174/35170 Karpaty (TLK 33174). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Night train from Przemysl in the south east of Poland on the border to Ukraine via Warsaw to the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea. Conveys couchette car and 2nd class carriages.

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Przemyśl

21:48

PL Przemyśl

21:51

21:52

PL Ярослав

22:23

22:24

PL Пшеворск

22:35

22:36

PL Ланцут

22:49

22:50

PL Rzeszów

23:01

23:03

PL Дембица

23:41

23:42

PL Tarnów

00:05

00:25

PL Краков Plaszow

01:15

02:25

PL Краков Glowny

02:32

02:35

PL Miechów

03:03

03:04

PL Варшава Zachodnia

06:14

06:16

PL Варшава Centralna

06:20

06:25

PL Варшава Wschodnia

06:31

06:34

PL Легьоново

06:48

06:49

PL Нови Двур Мазовецки

06:58

06:59

PL Нови Двур Мазовецки

07:03

07:04

PL Ciechanów

07:32

07:33

PL Млава

07:49

07:50

PL Działdowo

08:01

08:02

PL Iława

08:35

08:36

PL Prabuty

08:54

08:55

PL Malbork

09:14

09:15

PL Tczew

09:28

09:29

PL Гданск Glowny

09:46

09:49

PL Гданск

09:53

09:54

PL Гданск

09:58

09:59

PL Sopot

10:03

10:04

PL Gdynia Główna

10:13

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 53170 / Gdynia-Przemyśl

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click