EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПАРИЖ-PORTBOU
INTERCITÉS DE NUIT 3731 (ICN 3731)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПАРИЖ-PORTBOU | ICN 3731 | RAILCC

Eurail нощни влакове

Eurail нощен влак от Париж до Portbou: Intercités de Nuit 3731 (ICN 3731). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



Cheap and comfortable connection from Paris to the Mediterranean.



The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Eurail

20% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   EURAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

fr Париж Gare d'Austerlitz

21:39

fr Orléans Les Aubrais

22:40

fr Vierzon Gare

23:20

fr Limoges Bénédictins

01:06

fr Castelnaudary Gare

05:04

fr Carcassonne Gare

05:23

fr Narbonne Gare

06:11

fr Перпинян Gare

07:20

fr Elne Gare

07:36

fr Argelès-sur-Mer Gare

07:45

fr Collioure Gare

07:51

fr Port-Vendres Ville

07:56

fr Banyuls-sur-Mer Gare

08:03

fr Cerbère Gare

08:12

es Portbou Estación

08:22

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Падаща седалка | 2ра класа

EUR 9

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 18,80

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

EUR 18,80

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Франция

Как да пътувате с Eurail в Франция. Общ преглед и информация за маршрутите в Франция, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click