EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ МОСКВА-ВАРШАВА
TLK 11016/9 POLONEZ (EN 9S)

Eurail нощен влак от Москва до Варшава: TLK 11016/9 Polonez (EN 9S). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Comfortable night train from Moscow to Warsaw. Consists of modern sleeping cars with 4-bed and 2-bed compartments.

Fahrplan gültig bis 2. September 2017

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

RU Москва Belorussky

14:18

RU Vyazma

17:03

17:26

RU Smolensk

19:23

19:28

BY Orsha Central

20:41

20:55

BY Минск Pass

23:13

23:43

BY Baranovichi

01:26

01:28

BY Брест, Беларус Centralny

03:16

05:20

PL Terespol

04:38

05:18

PL Варшава Wschodnia

07:42

07:44

PL Варшава Centralna

07:50

07:55

PL Варшава Zachodnia

07:59

Fahrplan gültig bis 2. September 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 10S / Варшава-Москва

категория Eurail
Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

EN 23J/452 / Москва-Париж EN 13M/440 / Москва-Берлин EN 21E/404 / Москва-Прага
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
Eurail в ...

Компактен преглед с информация за използването на Eurail в страните, участващи в Eurail.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click