EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ KRYNICA-ZDRÓJ-GDYNIA
TWOJE LINIE KOLEJOWE 33500/35506/7 POPRAD (TLK 33500)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ KRYNICA-ZDRÓJ-GDYNIA | TLK 33500 | RAILCC

Eurail нощен влак от Krynica-Zdrój до Gdynia: Twoje Linie Kolejowe 33500/35506/7 Poprad (TLK 33500). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Eurail: get FREE extra days of travel
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Krynica-Zdrój

19:05

pl Tarnów

22:25

22:29

pl Краков Plaszow

00:01

01:43

pl Краков Glowny

01:51

01:55

pl Лодз Widzew

05:09

05:10

pl Лодз Kaliska

05:28

05:31

pl Kutno

06:59

07:18

pl Włocławek

07:57

07:58

pl Toruń

08:40

08:45

pl Bydgoszcz

09:51

10:04

pl Tczew

11:27

11:28

pl Гданск Glowny

11:57

12:02

pl Sopot

12:23

12:25

pl Gdynia

12:39

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click