EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ КРАКОВ-ШВИНОУЙШЧЕ
TWOJE LINIE KOLEJOWE 38190/38191 WOLIN (TLK 38190/1)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ КРАКОВ-ШВИНОУЙШЧЕ | TLK 38190/1 | RAILCC

Eurail нощен влак от Краков до Швиноуйшче: Twoje Linie Kolejowe 38190/38191 Wolin (TLK 38190/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Summer season night train from Krakow via Katowice and Szczecin to Swinoujscie. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

Outside the summer season alternative connection TLK 37170/18171 available.

Runs daily from 23 June to 30 August 2017.

Eurail: get FREE extra days of travel
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Краков Glowny

19:26

pl Кшешовице

20:01

20:02

pl Trzebinia

20:20

20:24

pl Явожно

20:48

20:49

pl Мисловице

21:02

21:03

pl Катовице Główny‎

21:16

21:30

pl Zabrze

21:45

21:46

pl Gliwice

21:53

21:54

pl Стшелце Ополске

22:21

22:22

pl Opole

22:44

22:46

pl Бжег

23:10

23:11

pl Олава

23:21

23:22

pl Wrocław Glowny

23:40

00:20

pl Wrocław

00:29

00:30

pl Бжег Долни

00:47

00:48

pl Волов

00:56

00:57

pl Ścinawa

01:12

01:13

pl Rudna

01:26

01:27

pl Глогов

01:55

01:56

pl Zielona Góra

02:37

02:39

pl Rzepin Stacja Kolejowa

03:26

03:27

pl Костшин над Одром

04:04

04:05

pl Chojna

04:34

04:35

pl Грифино

04:59

05:00

pl Шчечин Glowny

05:17

05:21

pl Шчечин Dabie

05:34

05:35

pl Голеньов

05:51

05:52

pl Wysoka Kamieńska

06:12

06:13

pl Międzyzdroje

06:35

06:36

pl Швиноуйшче

06:47

Runs daily from 23 June to 30 August 2017.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 83190/1 / Швиноуйшче-Краков

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.

The following trains might be an alternative connection for you:

TLK 37170 / Краков-Швиноуйшче
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click