EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ КРАКОВ-ШВИНОУЙШЧЕ
TWOJE LINIE KOLEJOWE 38190/38191 WOLIN (TLK 38190/1)

Eurail нощен влак от Краков до Швиноуйшче: Twoje Linie Kolejowe 38190/38191 Wolin (TLK 38190/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Summer season night train from Krakow via Katowice and Szczecin to Swinoujscie. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

Outside the summer season alternative connection TLK 37170/18171 available.

Runs daily from 23 June to 30 August 2017.

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Краков Glowny

19:26

PL Кшешовице

20:01

20:02

PL Trzebinia

20:20

20:24

PL Явожно

20:48

20:49

PL Мисловице

21:02

21:03

PL Катовице Główny‎

21:16

21:30

PL Zabrze

21:45

21:46

PL Gliwice

21:53

21:54

PL Стшелце Ополске

22:21

22:22

PL Opole

22:44

22:46

PL Бжег

23:10

23:11

PL Олава

23:21

23:22

PL Wrocław Glowny

23:40

00:20

PL Wrocław

00:29

00:30

PL Бжег Долни

00:47

00:48

PL Волов

00:56

00:57

PL Ścinawa

01:12

01:13

PL Rudna

01:26

01:27

PL Глогов

01:55

01:56

PL Zielona Góra

02:37

02:39

PL Rzepin Stacja Kolejowa

03:26

03:27

PL Костшин над Одром

04:04

04:05

PL Chojna

04:34

04:35

PL Грифино

04:59

05:00

PL Шчечин Glowny

05:17

05:21

PL Шчечин Dabie

05:34

05:35

PL Голеньов

05:51

05:52

PL Wysoka Kamieńska

06:12

06:13

PL Międzyzdroje

06:35

06:36

PL Швиноуйшче

06:47

Runs daily from 23 June to 30 August 2017.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 83190/1 / Швиноуйшче-Краков

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

TLK 37170 / Краков-Швиноуйшче
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click