EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ KOŁOBRZEG-КРАКОВ
TWOJE LINIE KOLEJOWE 83202/3 USTRONIE (TLK 83202|3)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ KOŁOBRZEG-КРАКОВ | TLK 83202|3 | RAILCC

Eurail нощни влакове

Eurail нощен влак от Kołobrzeg до Краков: Twoje Linie Kolejowe 83202/3 Ustronie (TLK 83202|3). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail

20% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   EURAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Kołobrzeg

19:44

pl Koszalin

20:30

20:34

pl Sławno

21:00

21:01

pl Słupsk

21:20

21:24

pl Lębork

21:58

21:59

pl Wejherowo

22:21

22:22

pl Gdynia

22:44

23:05

pl Sopot

23:18

23:20

pl Гданск Glowny

23:39

23:44

pl Tczew

00:12

00:13

pl Bydgoszcz

01:36

01:51

pl Toruń

02:58

03:01

pl Włocławek

03:39

03:40

pl Kutno

04:17

04:19

pl Łowicz

04:45

04:46

pl Sochaczew

05:03

05:04

pl Варшава Zachodnia

05:39

05:40

pl Варшава Centralna

05:45

05:55

pl Варшава Wschodnia

06:02

06:04

pl Dęblin

07:34

07:35

pl Radom

08:19

08:21

pl Kielce

09:32

09:34

pl Miechów

10:43

10:44

pl Краков Glowny

11:20

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Място | 2ра класа

EUR free

Място | 1ва класа

EUR free

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 12,20

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 14,50

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 18,70

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 32,60

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

EUR 118

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click