EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ JELENIA GÓRA-GDYNIA
TWOJE LINIE KOLEJOWE 65170/65171 SUDETY (TLK 65170/1)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ JELENIA GÓRA-GDYNIA | TLK 65170/1 | RAILCC

Eurail нощен влак от Jelenia Góra до Gdynia: Twoje Linie Kolejowe 65170/65171 Sudety (TLK 65170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Night train from Jelenia Gora and Wroclaw in the south west of Poland to the Tricity (Gdansk, Sopot, Gdynia) on the Baltic Sea. Conveys sleeping and couchette car and 2nd class carriages.

Eurail: get FREE extra days of travel
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Jelenia Góra

20:33

pl Janowice Wielkie

20:45

20:46

pl Marciszów

20:54

20:55

pl Sędzisław

21:01

21:02

pl Богушов-Горце

21:13

21:14

pl Wałbrzych

21:22

21:23

pl Wałbrzych

21:32

21:34

pl Швебоджице

21:47

21:49

pl Явожина Шльонска

21:56

21:57

pl Wrocław Glowny

22:30

23:07

pl Wrocław

23:12

23:13

pl Wrocław

23:18

23:19

pl Олешница

23:40

23:41

pl Остров Велкополски

00:31

00:33

pl Ярочин

01:04

01:05

pl Познан Główny

01:45

02:30

pl Gniezno

03:00

03:01

pl Inowrocław

03:34

03:35

pl Bydgoszcz

04:02

04:05

pl Laskowice

04:36

04:37

pl Tczew

05:22

05:23

pl Гданск Glowny

05:42

05:45

pl Гданск

05:39

05:50

pl Гданск

05:54

05:55

pl Sopot

05:58

05:59

pl Gdynia Główna

06:08

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 56170/1 / Gdynia-Jelenia Góra

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.
HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click