EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ HENDAYE-ПАРИЖ
INTERCITÉS DE NUIT 4052/4054 (ICN4052|4)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ HENDAYE-ПАРИЖ | ICN4052|4 | RAILCC

Eurail нощни влакове

Eurail нощен влак от Hendaye до Париж: Intercités de nuit 4052/4054 (ICN4052|4). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



Runs on Mondays until 12 February.

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Eurail

20% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   EURAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

fr Hendaye Gare

19:24

fr Saint-Jean-de-Luz Gare

19:40

fr Biarritz Gare

19:54

fr Bayonne Gare

20:06

fr Dax Gare

20:59

fr Orthez Gare

21:33

fr Pau Gare

22:02

fr Lourdes Gare

22:28

fr Tarbes Gare

22:46

fr Orléans Les Aubrais

06:08

fr Париж Gare d'Austerlitz

07:20

Runs on Mondays until 12 February. The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Падаща седалка | 2ра класа

EUR 9

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 18,80

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

EUR 18,80

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Франция

Как да пътувате с Eurail в Франция. Общ преглед и информация за маршрутите в Франция, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click