EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-ZAKOPANE
TWOJE LINIE KOLEJOWE 53170/53171 KARPATY (TLK 53170/1)

Eurail нощен влак от Gdynia до Zakopane: Twoje Linie Kolejowe 53170/53171 Karpaty (TLK 53170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Night train from the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea via Warsaw to Zakopane in the High Tatra Mountains. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Gdynia Główna

19:21

PL Sopot

19:29

19:30

PL Гданск

19:34

19:35

PL Гданск

19:39

19:40

PL Гданск Glowny

19:45

19:48

PL Tczew

20:06

20:07

PL Malbork

20:20

20:21

PL Prabuty

20:41

20:42

PL Iława

21:01

21:02

PL Działdowo

21:35

21:43

PL Млава

21:53

21:54

PL Ciechanów

22:10

22:11

PL Нови Двур Мазовецки

22:38

22:39

PL Нови Двур Мазовецки

22:43

22:44

PL Легьоново

22:53

22:54

PL Варшава Wschodnia

23:08

23:09

PL Варшава Centralna

23:15

23:20

PL Варшава Zachodnia

23:24

23:25

PL Miechów

02:36

02:37

PL Краков Glowny

03:05

03:07

PL Краков Plaszow

03:14

03:53

PL Скавина

04:08

04:09

PL Калвария Зебжидовска

04:41

04:42

PL Суха Бескидзка

05:09

05:22

PL Маков Подхалянски

05:29

05:30

PL Йорданов

05:45

05:46

PL Chabówka

05:59

06:12

PL Нови Тарг

06:37

06:38

PL Biały Dunajec

06:47

06:48

PL Poronin

06:52

06:53

PL Zakopane

07:02

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 35170/1 / Zakopane-Gdynia

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

TLK 54170 / Gdynia-Zakopane
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click