EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ БЕРЛИН-БУДАПЕЩА
EURONIGHT 477 METROPOL (EN 477)

Eurail нощен влак от Берлин до Будапеща: EuroNight 477 Metropol (EN 477). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Unfortunately, this night train will be cancelled from December 2017, since MAV START (Hungarian Railways, the train operator) dont want to run the train anymore in Germany. ÖBB (Austrian Railways) probably will take over from June or December 2018 (either via Czechia or Germany).

Comfortable and cheap night train from Berlin to Budapest.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

отстранен от Декември 2017

Eurail: 20% намаление
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

DE Берлин Berlin Hauptbahnhof

19:01

DE Берлин Berlin Südkreuz

19:07

DE Дрезден Hauptbahnhof

21:08

CZ Děčín hl.n.

21:53

21:56

CZ Ústí nad Labem hl.n.

22:11

22:13

CZ Прага Holešovice

23:17

23:18

CZ Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

23:27

23:58

CZ Pardubice hl.n.

01:06

01:08

CZ Бърно hl.n.

02:45

03:15

CZ Břeclav Nádraží

03:47

04:40

SK Kúty Station

04:53

04:55

SK Братислава hl.st.

05:36

05:48

SK Nové Zámky Station

06:42

06:44

SK Štúrovo Station

07:10

07:13

HU Vác

07:48

07:50

HU Будапеща Keleti

08:37

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 476 / Будапеща-Берлин

категория Eurail

Място | 2ра класа

EUR 14

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 34

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 44

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 54

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

EUR 64

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 74

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

EUR 94

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 114

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

EUR 134

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
DE  Eurail в Германия

Как да пътувате с Eurail в Германия. Общ преглед и информация за маршрутите в Германия, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click